SOF

Serbia

SRPSKA ORNITOLOŠKA FEDERACIJA

C.O.M.

 

SUDIJSKA ORGANIZACIJA OCENJIVAČA PTICA - SOFa

 

SUDIJE SO SOFa

Rb
Ime i Prezime
Foto
Zvanje
Adresa

Telefoni; e-mail

1
Željko Aleksić
Željko Aleksić

B

AGmalaZlatna

Nikola Tesla 85

31000 Užice

031/523-446

063/624-844

klokkende@yahoo.com

2
Dejan Antić
Dejan Antić

F1 F2

AGmalaZlatna

Ivo Lola Ribar 45

21243 Kovilj

021/2989-745

064/333-6944

anticbdejan@gmail.com

3
Životije Aranđelović
Životije Aranđelović

s

SAVEZNI SUDIJA

T.Rajića 17

35000 Jagodina

035/225-259

064/2110-627

lola.slavuljari@gmail.com

4
Nedeljko Vasić
Nedeljko Vasić

B

mala

Hajduk Veljkova 63

12220 Veliko Gradište

012/660-385

063/8414-378

nedeljkovg@open.telekom.rs

5
Aleksandar Jovanović
Aleksandar Jovanović

D H

AGmalaZlatna

Čegarska 2

18000 Niš

018/4213-117

064/162-1333

aleksandarjovano@telekom.rs

6
Branislav Karajović
Branislav Karajović

s

SAVEZNI SUDIJA mala

Kolubarska bitka 20

37000 Kruševac

037/422-258

063/248-102

b.karajovic1957@gmail.com

7
Slobodan Kulić
Slobodan Kulić

F1 F2

AGmalaZlatna

Janko Katić 10

16000 Leskovac

016/212-976

016/246-815 - posao

064/994-1080

slobodan.kulic@yahoo.com

8
Dragan Lazarević
Dragan Lazarević

D e h

AGmalaZlatna

Katarina Bogdanović 28

34000 Kragujevac

034/340-758

063/804-4859

golubx@ptt.rs

avifauna@sof.rs

9
Marjan Matijević
Marjan Matijević

D h

mala

Resavska 4

21000 Novi Sad

021/450-327

063/821-3254

doktor@ordinacija-matijevic.com

10
Vladimir Oparnica
Vladimir Oparnica

F1 F2

AGmalaZlatna

Konjovićeva 58

25000 Sombor

025/442-884

063/825-2219

oparnicav@mts.rs

11
Nenad Radojčić
Nenad Radojčić

D-h

mala

Radoje Dakić 10

18000 Niš

018/227-434

064/9636-622

dr.nenad86@gmail.com

12
Goran Sapožničenko
Goran Sapožničenko

J K L M N i

AGmalaZlatna

Beogradska 39

25000 Sombor

025/438-937

064/3647-086

zoxybass@gmail.com

13
Robert Sekula
Robert Sekula

J K L M N i

mala

Vilmoš Harangozo 1/A

24000 Subotica

024/580-839

064/824-4346

sekularo@gmail.com

14
Milovan Stojadinović
Milovan Stojadinović

s

SAVEZNI SUDIJAmala

Trg Despota Stefana 1/1

37000 Kruševac

037/436-152

061/6630-333

15
Aleksandar Kostadinović
Kostadinovic Aleksandar

s

SAVEZNI SUDIJA

Cara Konstantina 74

34000 Kragujevac

034/368-541

061/1600-020

akostadinovic77@gmail.com

16
Radmilo Disivojević
Disivojevic Radmilo

s

SAVEZNI SUDIJA

Steve Filipovica 15

34000 Kragujevac

060/3078-637

disivojevic.radmilo@gmail.com

17
Dragan Ćamilović
Dragan Camilovic

D e h

AGmalaZlatna

Kosta Novaković 44-II-3

1000 Skopje R.Makedonija

+389/2-2461-728

+389/70-333-791

gloster333@t.mk

18
Slobodan Ivić
Slobodan Ivić

J K L M N i

SAVEZNI SUDIJA

 

 

19
Dalibor Filipović
Dalibor Filipović

b

SAVEZNI SUDIJA

Knez Miloš 20

15300 Loznica

015/889-642

069/710-540

cardelinodac75@gmail.com

20
Milan Đorđević
Milan Đorđević

g

SAVEZNI SUDIJA

Svetislava Jovanovića 11

18000 Niš

018/063/420-362

milannrj80@yahoo.com

21
Vladimir Angelovski
Vladimir Angelovski

e

SAVEZNI SUDIJA

bul.Jane Sandanski

1000 Skopje, Makedonija

+389 72/228-317

vlatko_vts@yahoo.com

22
Tomislav Živadinović
Tomislav Živadinović

D h

SAVEZNI SUDIJA

Počasni Sudija

Svetosavska 14

18000 Niš

018/244-099

063/8122-053

064/833-2666

23
Dalibor Maslan
Dalibor Maslan

D h

SAVEZNI SUDIJA

Australija
mazonyx@yahoo.com
24
Ereš Arpad
Ereš Arpad

D e h

AGmalaZlatna

Počasni Sudija

24000 Subotica
 

PRIPRAVNICI SO SOFa

Rb
Ime i Prezime
Foto
Zvanje
Adresa

Telefoni; e-mail

1
Davor Marković
Davor Marković

lj k l m n

   
2
Goran Vasiljković
Goran Vasiljković

d

   
3
Luka Mirković
Luka Mirković

d

   
4
Miloš Stanković
Miloš Stanković

f o p

   
5
Goran Miličević
Goran Miličević

d

   
Podatci: VD Predsednik SO SOF-a - Dejan Antić

LEGENDA

O.M.J. SUDIJE
A - Kanarinci pesme Roler
I - Papagaji Tigrice
B - Kanarinci pesme Malino
J - Agapornisi, Neofeme, Forpusi, Nimfukusi
C - Kanarinci pesme Timbrados
K - Australijski papagaji i veliki papagaji

D - Kanarinci boje

L - Veliki papagaji izuzev onih u sekciji K
E - Kanarinci stasa
M - Papagaji
F - Egzote
N - Lori, Lorike, Lorikule
G - Fauna Evrope
O - Golubići i egzotični golubovi
H - Hibridi
P - Prepelice
 
SAVEZNE SUDIJE
a - Kanarinci pesme Roler
i - Papagaji Tigrice
b - Kanarinci pesme Malino
j - Agapornisi, Neofeme, Forpusi, Nimfukusi
c - Kanarinci pesme Timbrados
k - Australijski papagaji i veliki papagaji

d - Kanarinci boje

l - Veliki papagaji izuzev onih u sekciji K
e - Kanarinci stasa
m - Papagaji
f - Egzote
n - Lori, Lorike, Lorikule
g - Fauna Evrope
o - Golubići i egzotični golubovi
h - Hibridi
p - Prepelice
s - Srpski pevač Slavujar
s1 - Štiglić pesme

 

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.resenie.mk - - - G&D Production